Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
temper napisał:
czy jesteś w stanie ogarnąć rozumem że może w tym jest jakaś logika i koncepcja odnosząca się do oświaty w naszej gminie w dłuższej perspektywie czasowej? np. to że on chce powoli wyciągać gminę z tego finansowego bagna w jakim się znalazła albo to że socjologowie prognozują niż demograficzny nawet do 2030 roku więc zamiast mnożyć szkoły z dwuosobowymi klasami (takie pod względem liczby urodzeń są kolejne roczniki w mniejszych wsiach w gminie) trzeba je kumulować i łączyć żeby to w ogóle normalnie funkcjonowało? więcej logicznego myślenia a mniej nienawiści i zawiści
Bardzo mądra wypowiedź. Najwyższy czas zakończyć ten cyrk. Apeluję do księdza proboszcza o łagodzenie a nie jątrzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w niedzielę pewnie będzie wyznaczał kolejki i judził ludzi tule potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bardzo mądra wypowiedź. Najwyższy czas zakończyć ten cyrk. Apeluję do księdza proboszcza o łagodzenie a nie jątrzenie.
teraz ma zacząc likwidacje w blinowie, bo tam dzieci nie ma chocby przykład mularczyka, który nie ma dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
teraz ma zacząc likwidacje w blinowie, bo tam dzieci nie ma chocby przykład mularczyka, który nie ma dzieci
co za leniwcy?!do roboty...,a będą dzieci i szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzyś napisał:
w niedzielę pewnie będzie wyznaczał kolejki i judził ludzi tule potrafi
jaki ksiądz takie i jego owieczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie owieczki tylko barany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deny napisał:
to nie owieczki tylko barany
Jakie tam barany to zwyczajna ciemnota do tego jeszcze uparta jak osioł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z ciemnotą właśnie walczyć najtrudniej bo nic do niej nie dociera - ze względu na ciemnotę właśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet gdyby to była jedyna szkoła w promieniu stu kilometrów to wolałbym żeby moje dziecko codziennie dojeżdżało w zachodnio-pomorskie niż uczęszczało do szkoły prowadzonej przez takich idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy podkreslic o bardzo dobrym zgraniu społeczeństwa brzozówki, myślę że żadna inna wioska nie dokonała by tego zgranie społeczeństwa świadczy o jego wysokiej kulturze, i wysokim stopniu inteligencji, tylko pogratulowac takiego społeczeństwa, takie społeczności szybciej rozwijają się i dochodzą do wysokich osiągnięc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli sam wójt na kolana pada przed nimi to o czymś to świadczy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pada chyba ze śmiechu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam napisał:
pada chyba ze śmiechu
jemu nie jest do smiechu, przyjrzyjcie sie jego mimice, to efekt strachu i bezradności, te jego tiki to skutki tego co namieszał i nie może poradzic se z tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mania z szastarki napisał:
jemu nie jest do smiechu, przyjrzyjcie sie jego mimice, to efekt strachu i bezradności, te jego tiki to skutki tego co namieszał i nie może poradzic se z tym
Widziałam go dzisiaj i wyglądał na bardzo zadowolonego. To znaczy, że przejął się brzozówką jak wczorajszą kolacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka napisał:
Widziałam go dzisiaj i wyglądał na bardzo zadowolonego. To znaczy, że przejął się brzozówką jak wczorajszą kolacją.
to tylko tym tłumokom wydaje się że wszystkie oczy są na nich zwrócone - alkoholicy i analfabeci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mania z szastarki napisał:
jemu nie jest do smiechu, przyjrzyjcie sie jego mimice, to efekt strachu i bezradności, te jego tiki to skutki tego co namieszał i nie może poradzic se z tym
Może nie efekt strachu a pewnego rodzaju złamania tym, że wszyscy oskarżają go o rzeczy w znacznej mierze od niego niezależne - o ogromny niż demograficzny i konieczność łączenia szkół przez likwidację tych maleńkich jak w Brzozówce, co zaplanował już poprzedni wójt (czemu o tym cicho?, czemu wszystko skrupia się na następcy?) - a ty umiałabyś "poradzic se" z tym? (że zacytuję mądrzejszą i wszystkowiedzącą, aczkolwiek raczej domorosłą psycholog - panią manię z szastarki...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech cieszą się i mają nadzieje że ksiądz zostanie może wojtem a szkołę odzyskają na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy psycholog napisał:
Może nie efekt strachu a pewnego rodzaju złamania tym, że wszyscy oskarżają go o rzeczy w znacznej mierze od niego niezależne - o ogromny niż demograficzny i konieczność łączenia szkół przez likwidację tych maleńkich jak w Brzozówce, co zaplanował już poprzedni wójt (czemu o tym cicho?, czemu wszystko skrupia się na następcy?) - a ty umiałabyś "poradzic se" z tym? (że zacytuję mądrzejszą i wszystkowiedzącą, aczkolwiek raczej domorosłą psycholog - panią manię z szastarki...)
Spokojnie człowiek z jego poglądami może zakmknąć jeszcze dwie szkoły i na pewno się nie tylko nie załamie, ale będzie miał dobre samopoczucie. Poza tym chyba większość normalnych ludzi nie żałuje stowarzyszenia po tym jak się ośmieszylli ci ludzie. Zrobili z siebie pośmiewisko swoim prymitywizmem i chamstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka napisał:
Widziałam go dzisiaj i wyglądał na bardzo zadowolonego. To znaczy, że przejął się brzozówką jak wczorajszą kolacją.
MOŻE rozmieszył go widok idiotki, które nie ma pojęcia o powadze sytuacji, a jeszcze go popiera , czarna masa i z takimi można Polske zbudowac , gdzie pluc jej w oczy a ona mowi że to deszcz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy psycholog napisał:
Może nie efekt strachu a pewnego rodzaju złamania tym, że wszyscy oskarżają go o rzeczy w znacznej mierze od niego niezależne - o ogromny niż demograficzny i konieczność łączenia szkół przez likwidację tych maleńkich jak w Brzozówce, co zaplanował już poprzedni wójt (czemu o tym cicho?, czemu wszystko skrupia się na następcy?) - a ty umiałabyś "poradzic se" z tym? (że zacytuję mądrzejszą i wszystkowiedzącą, aczkolwiek raczej domorosłą psycholog - panią manię z szastarki...)
widziały gały co brały, ja też byłam zauroczona , chodziłam namawiałam wieszałam plakaty, a dziś wstydzę się samaj sobie, i nie przyznaję się do nikogo, prosze nie mydlic oczu starym wójtem bo to już rozdział zamknięty, chociaż stary by zlikwidował i ludzie by to przyjęli bo umial takie sprawy z ludźmi uzgodnic, bo brzozówka n ie ma pretensji o likwidację tylko o sposob przeprowadzenia, i tu widac inteligencję wojta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...